FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
अमृत कुमार धिताल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन / सामान्य प्रशासन dms.melamchimun@gmail.com 9851250027 / 9818837373
रवि प्रसाद शर्मा उपसचिब शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ravipsh@gmail.com , edumelamchimun@gmail.com 9851166266
मुरारी पुडासैनी लेखा अधिकृत लेखा शाखा muraripudasaini75@gmail.com 011-401142
झपेन्द्रराज खरेल अधिकृतस्तर सातौँ प्रशासन / सामान्य प्रशासन dms.melamchimun@gmail.com 9851171918
सुधीनराज बुढाथोकी अधिकृतस्तर सातौँ शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा edumelamchimun@gmail.com 9849000237
जीवनाथ भण्डारी अधिकृत छैठौ महिला ,बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा bhandarijibanath@gmail.com 9841743220
राम कुमार के.सी अधिकृत छैठौ योजना शाखा 9841404786
ज्ञानेन्द्र प्रसाद घोरासैनी सिनियर अहेब स्वास्थ्य शाखा 9851157237
रचना कुमारी श्रेष्ठ सिनियर अनमी स्वास्थ्य शाखा 9844863593
जित बहादुर कार्की इन्जिनियर भवन तथा विपद् व्यवस्थापन शाखा jbkarki87@gmail.com 9851104648
उपेन्द्र पण्डित पशु सेवा प्राविधिक पशु सेवा livestockservicebranch@gmail.com 9843729499
अर्पना श्रेष्ठ सूचना प्रबिधि अधिकृत सूचना प्रबिधि शाखा ito.melamchimun@gmail.com 011-401089
अर्जुन अर्याल इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा arjunaryal8848@gmail.com 9849155094
रन्जन श्रेष्ठ रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र ranjanstha14@gmail.com 9849184081
सुजन दुलाल वातावरण अधिकृत वातावरण सरसफाई तथा विपद व्यवस्थापन शाखा sujandulal10@gmail.com 9843564789
अमर नाथ आचार्य प्राविधिक सहायक (कृषि ) कृषि शाखा melamchimunagdevbranch@gmail.com 9845775031
हरि गोपाल श्रेष्ठ कृषि जे.टि.ए. (ना.प्रा.स.) कृषि शाखा melamchimunagdevbranch@gmail.com 9851170473
उद्दव प्रसाद चौलागाईं स्राेत व्यक्ति शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा edumelamchimun@gmail.com 9751011062
राधा कार्की महिला विकास निरिक्षक महिला ,बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा 9841549779
राजेन्द्र दुलाल सहायकस्तर पाँचौ लेखा तथा प्रशासन शाखा 9841924070
जयराम घोरासैनी कम्प्युटर अपरेटर स्टोर शाखा 9848756000
सबिन बुढाथोकी कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9841746092
सोम बहादुर थोकर सहायकस्तर पाँचौ नगर प्रमुख सचिवालय somthokar235@gmail.com 9865125779
यादव खनाल सहायकस्तर पाँचौ सामाजिक सुरक्षा तथा पन्जिकरण शाखा yadavkhanal987@gmail.com 9849040844
लोक माया खड्का सहायकस्तर पाँचौ योजना शाखा 9844904781
गिता चौलागाई एम.आई.एस.अपरेटर सामाजिक विकास शाखा gitachaulagain37@gmail.com 9843707669
माधव दुलाल एम.आई.एस.अपरेटर सामाजिक विकास शाखा mis.melamchimun@gmail.com 9843528947
दिपक थापा ना.प.स्वा.प्रा. पशु सेवा livestockservicebranch@gmail.com 9849941227
पविन गिरी ना.प.से.प्रा. पशु सेवा livestockservicebranch@gmail.com 9865068603
रमा लामिछाने कृषि जे.टि.ए. (ना.प्रा.स.) कृषि शाखा melamchimunagdevbranch@gmail.com
शोभा चालिसे कृषि जे.टि.ए. (ना.प्रा.स.) कृषि शाखा melamchimunagdevbranch@gmail.com 9849266112
निशा बराल प्राविधिक सहायक शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा 9843140444
ललन साह सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9814299200
सुमन धिमाल सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9843581408
शंकर गिरी सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा shankargiri9898@gmail.com 9803832162
ज्यानी मायाँ श्रेष्ठ सहायकस्तर चौथो दर्ता चलानी शाखा 9840441788
डोल बहादुर घले सहायकस्तर चौथो भवन शाखा 9840915619
श्याम शरण थापा सहायक लेखापाल लेखा शाखा 9849624614
इशु पौड्याल खरिदार प्रशासन / सामान्य प्रशासन ishupaudyal123@gmail.com 9861629122
प्रेरणा पराजुली खरिदार महिला ,बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा 9841909576
सुरेश नेपाल अमिन भवन शाखा 9843658045
अम्बिका डोटेल सहायकस्तर चौथो नगर उप-प्रमुख सचिवालय ambikadotel620@gmail.com 9849599920
भाष्कर खतिवडा अमिन भवन शाखा 9810373277
सरिता विश्वकर्मा उद्यम विकास सहजकर्ता प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9860806472
कल्पना जिम्बा उद्यम विकास सहजकर्ता प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9845746921
दिनेश सिग्देल असिष्टेन्ट सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9843549496
गणेश प्रसाद ढकाल खा. पा. स. टे पूर्वाधार विकास शाखा 9843248907
पार्वती कुमारी खनाल असिष्टेन्ट सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9849163535
सिर बहादुर दोङ तामाङ असिष्टेन्ट सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9861225329
सन्जिता आचार्य असिष्टेन्ट सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा sanjiach@gmail.com 9860232227
दुर्गा धिताल असिष्टेन्ट सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा durgadhital072@gmail.com 9808126441
ज्ञान बहादुर बस्नेत असिष्टेन्ट सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा gyanbasnet56@gmail.com 9803688478
नवराज जोशी असिष्टेन्ट सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा navrajjoshi45@yahoo.com 9868583802
देव कुमार तामाङ असिष्टेन्ट सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा tamangdev13@gmail.com 9844472960
आईमान तामाङ फिल्ड सहायक प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9840900380
सरिता डोटेल ढुङ्गाना पोषण स्वयंसेवक प्रशासन / सामान्य प्रशासन dhunganasaru2021@gmail.com 9843568054
रामचन्द्र सापकोटा भारी सवारी चालक प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9803229474
दुर्गा गिरी हलुका सवारी चालक प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9860863886
जगत बहादुर अधिकारी हलुका सवारी चालक प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9841142352
जज्ञ प्रसाद दुलाल कार्यालय सहयोगी प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9843642313
राजन सिग्देल कार्यालय सहयोगी प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9841896145
विष्णु बहादुर सापकोटा कार्यालय सहयोगी प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9818741580
सुरेन्द्र खड्का कार्यालय सहयोगी प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9841134327
शिव बहादुर थापा कार्यालय सहयोगी / पाले प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9808872555
बाटु दुलाल कार्यालय सहयोगी प्रशासन / सामान्य प्रशासन
टिकादत्त दुलाल कार्यालय सहयोगी / पाले प्रशासन / सामान्य प्रशासन 9860709180